درباره مزرعه نیاک

مزرعه نياک ایرانیان با بيش از دو دهه سابقه فعاليت ، يکي از جمله تأمين کنندگان انواع محصولات صنعتي ، کشاورزي ، باغبانی و فضای سبز ، راه سازي ، خانگي ، اعم از موتوربرق ، موتور تک دیزلی ، موتور تک بنزینی و موتور پمپ، سمپاش ، بوم سمپاشی ، علفزن موتوری ، داس برقی ، چاله کن موتوری و مته چاله کن ، چمن زن موتوری و لوازم چمن زن ، اره زنجیری درخت بر ، شمشادزن و چای چین موتوری و سایر ادوات و ماشین آلات مي باشد.

مزرعه نياک  با بهره گيري از تخصص کارشناسان خود ، آمادگي ارائه مشاوره مهندسي کاملاً رایگان در کليه زمينه هاي ياد شده به عموم مشتريان محترم را دارد. يکي از اساسي ترين عوامل موفقيت اين شرکت ارائه خدمات پس از فروش محصولات این شرکت و انجام تعهدات شرکت در نقاط مختلف کشور مي باشد. کارشناسان و متخصصين اين شرکت آمادگي دارند در اسرع وقت نيازهاي فني و تخصصي مشتريان خود را با بهترین انتخاب و گزینه مناسب بر آورده سازند.

برخي از محصولات عبارتند از :

  1. چمن زن : این مجموعه افتخار دارد تا محصولات با کیفیت و برند های معتبر از انواع چمن زن تراکتوری ، چمن زن موتوری و چمن زن برقی را به مشتریان عزیز همراه با خدمات پس از فروش بلند مدت ارائه نماید.
  2. سمپاش : این مجموعه در زمینه انواع سمپاش موتوری ، سمپاش زنبه ای ، سمپاش فرغونی ، سمپاش پرتابل و لانس سمپاش و ... فعالیت ویژه ای داشته و سعی بر این شده که با ارائه بهترین محصولات جلب رضایت مشتریان خود را فراهم نموده باشد.
  3. موتورپمپ : یکی از نیازهای امروزی بخش کشاورزی - صنعتی ؛ موتور آبکش می باشد که در سایز و مدل های گوناگون بوده که با توجه به نیاز مصرف کنندگان و مشتریان عزیز ارائه می گردد . به همین جهت سعی بر این شده است که با خدمات پس از فروش محصولات بتوانیم رضایت مشتریان را جلب نمائیم.
  4. چاله کن : امروزه با مدرن شدن امور ؛ کشاورزی هم خود را بروزرسانی کرده است . یکی از ادوات مدرن بخش کشاورزی و باغداری و فضای سبز استفاده از انواع چاله کن می باشد . به همین جهت این مجموعه سعی نموده چاله کن هایی با ظرفیت های مختلف جهت مصارف گوناگون را خدمت مشتریان عزیز ارائه نماید.
  5. علف زن : جهت هرس و اصلاح مزارع و باغات کشاورزی و یک دست کردن فضای سبز به ادواتی همانند علفتراش نیاز می باشد . لذا علفزن ها بر اساس قدرت و نوع سوخت و عملکرد مختلف می باشند لذا این مجموعه توانسته است با تنوع محصولات نیاز مشتریان را برآورده نماید.
  6. شمشاد زن : آراستگی و زیبا سازی یکی از مهم ترین امور در باغداری اماکن عمومی و شخصی می باشد که معمولاً برای درختان شمشاد یا کاج آراستگی بسیار اهمیت داشته و همچنین جهت هرس و برداشت چای از ادواتی همچون شمشادزن و چای چین استفاده می گردد.
  7. اره زنجیری - درخت بر : کار چوب بری و قطع درختان از روش سنتی و دستی به روش مکانیزه و با اره درخت بر که در مدل های اره موتوری و اره برقی با توجه به نیاز و نوع کار مشتریان انتخاب می گردد. این مجموعه سعی بر این نموده که برند های فعال و معتبر را ارائه نماید تا مشتریان عزیز بتوانند با خیال راحت و پشتوانه خدمات پس از فروش کار خود را انجام دهند. 
  8. موتور تک : به عنوان یک محرک یا راه انداز اولیه از موتور استفاده می گردد که این موتور های بر اساس نوع کاربرد بصورت بنزینی و گازوئیلی و شافت عمودی و افقی طراحی و تولید گردیده است . لذا سعی گردیده تا برخی از محصولات با کیفیت بالا را در این مجموعه ارائه نمائیم .

در مجموعه مزرعه نیاک سعی بر این شده است تا محصولات با کیفیت با توجه به بودجه های در نظر گرفته شده مشتریان ارائه می گردد . و همچنین سایر محصولات و زمینه کاری فعال مجموعه نیاک را می توانید از بخش محصولات مشاهده فرمائید.و برای ثبت سفارش محصولات با واحد فروش تماس حاصل فرمائید.